вівторок, 13 лютого 2018 р.

У ТРАВНІ ЙОМУ МАЛО Б ВИПОВНИТИСЯ 20...
ВОЛОДИМИР

МІНЧУКОВ

(1998 - 2018)Народився 15 травня 1988 року у селі Лозове на Луганщині. 

Його дитячі роки пройшли на Сході України. Батьки хлопця рано залишили цей світ, тож ним і молодшою сестрою опікувалася старша сестра Тетяна.  

У 2011 році родина переїхала до мальовничого села Галаганівка Семенівського району на Чернігівщині, де і минули юнацькі роки Володимира. Хлопець зростав щирим, відповідальним, небайдужим, мав добрий і поступливий характер, перебував у дружніх стосунках з оточенням. 

Після закінчення місцевої школи продовжив навчання у Сосницькому аграрному навчальному ліцеї, де отримав професію тракториста. Працював за фахом у сільськогосподарському ТОВ «Нове життя».

Під час проходження строкової служби у лавах Збройних Сил України у лютому 2017 року прийняв рішення  перейти на контрактну службу. Подальша підготовка бійця відбувалася у навчальному військовому центрі «Десна» Козелецького району Чернігівської області, "учебках" Харкова та Миколаєва. 

Служив у 54-й окремій механізованій бригаді. Брав участь у Антитерористичній операції на Сході України. Загинув від кульового поранення в голову 8 лютого 2018 року на Донеччині.

В останню путь провели  Володимира Мінчукова 12 лютого у селі Галаганівка. 

У травні 2018-го Володимиру мало виповнитися 20 років. Вічна йому пам’ять!

Дізнатися більше про справжніх героїв, які віддали свої життя за цілісність і незалежність України, запрошуємо до Чернігівської обласної бібілотеки для юнацтва (вул. Шевченка, 63).

Використано:

Федосенко Н. В зоні АТО загинули двоє наших бійців / Н.Федосенко // Гарт. - 2018. - 15 лют. - С.3.

Немає коментарів:

Дописати коментар