Протистояв диверсантам

 


                            Ігор

Васильович

Хряпа

(1980 – 2015)

 

Народився 10 вересня 1980 року у селі Вороньки Бобровицького району Чернігівської області. Навчався у Вороньківській ЗОШ, яку закінчив у 1997 році. Навчався у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя. Після проходження строкової військової служби працював в київській охоронній фірмі «Альфа-щит».

Мобілізований 2 лютого 2015 року; старший солдат 1-ї роти 5-ї батальйонно-тактичної групи, 81-ї десантно-штурмової бригади.

Загинув 26 жовтня 2015-го поблизу села Водяне Ясинуватського району під час бою з диверсійно-розвідувальною групою ворога, які у сутінках підібралась впритул до позицій українських військових. Андрій першим помітив диверсійну групу та встиг попередити побратимів, відкрив вогонь, сам загинув від розривної кулі противника. Похований у рідних Вороньках з усіма військовими почестями.

Без Ігоря лишилися батьки, брат, дружина, малолітні син та донька.

23 березня 2016 року за особисту мужність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові, зразкове виконання військового обов'язку відзначений нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).


На честь захисника України на фасаді будівлі Вороньківської школи, в якій він навчався, в грудні 2015 року встановлено меморіальну дошку.

На честь Ігоря Хряпи та полеглих побратимів 81-ї окремої аеромобільної бригади у січні 2018 року у Краматорську відкритий пам’ятник.

Коментарі

Найпопулярніші